پروژه isd620

https://shinelandholding.com/wp-content/themes/propertya/libs/images/bed.png

نوع ملک

آپارتمان
https://shinelandholding.com/wp-content/themes/propertya/libs/images/area.png

متراژ ملک

161 الی 196

https://shinelandholding.com/wp-content/themes/propertya/libs/images/bed.png

اتاق های خواب

02

سال ساخته شده

2023

توضیحات

پیش خرید آپارتمان در کارتال استانبول

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از امروز به فکر ساختن آینده ای روشن و بی نظیر برای خود هستید پیش خرید آپارتمان در کارتال استانبول می تواند یک فرصت استثنایی  برای شما باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا موقعیت بی نظیر را در کنار هم بررسی کنیم.

قسمت آسیایی استانبول برای کسانی که به دنبال زندگی آرامش بخش و بدون هیاهوی هستند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین پروژه ها را در بخش آسیایی استانبول به شما معرفی کنیم.

بررسی پروژه isd620

پروژه isd620 در منطقه کارتال با بهترین لوکیشن دراستانبول دسترسی آسان به اتوبان، مدارس، دانشگاه و حمل و نقل عمومی رابرای شما فراهم می کند.

این پروژه در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع ساخته شده که حداقل 3500 متر مربع آن به فضای سبز اختصاص داده شده استو همین موضوع باعث جذابیت دو چند این پروژه شده است. پروژه isd 620 در دو بلوک با 141 واحد مسکونی از بهترین متریال ها و توسط مهندسینی مجرب ساخته شده است.

ویو ابدی بی نظیر از دریای مرمره و جزایر پرنس یک از ویژگی های مثبتی است که نظر کسانی  را که تصمیم به پیش خرید آپارتمان در کارتال استانبول را دارند به خوبی به خود جلب کرده است

امکانات پروژه

اگر بخواهیم مختصر و مفید در مورد امکانات رفاهی این پروژه با شما صحبت کنیم می توانیم استخر روباز،سالن ورزشی بزرگ و مجهز،پارک بازی کودکان،مسیر پیاده روی و سینمای روباز را برای شما ذکر کنیم.

این پروژه از دسترسی های قابل توجه ای برخوردار است به طور مثال شما  از این پروژه تنها 150 متر تا لاین ساحلی فاصله دارید. فاصله 20 دقیقه ای تا فرودگاه سبیها این پروژه را از سایر پروژه ها  برای کسانی که قصد پیش خرید آپارتمان در کارتال استانبول را دارند متمایز می کند.

اگر اهل خرید هستید تنها با 8 دقیقه پیاده روی می توانید به مراکز خرید ایستامارینا و پییازا بروید و از یک خرید عالی لذت ببرید.همچنین این پروژه 10 دقیقه تا متروی مارمارای و 5 دقیقه تا اسکله کارتال فاصله دارد.

شرایط پیش خرید آپارتمان

این پروژه در حال ساخت است و در دسامبر سال 2023 آماده تحویل است. شرایط ویژه ای که هلدینگ شاین لند برای پیش خرید این پروژه  فراهم کرده می تواند یک فرصت استثنایی برای شما باشد. شما عزیزان با پرداخت 50 درصد از این پروژه و الباقی اقساط تا 12 الی 36 ماه می توانید این پروزه بی نظیر را از آن خود کنید.

پیش خرید آپارتمان در کارتال استانبول یک تصمیم مهم و جدی وآینده ساز است .هلدینگ معتبر شاین لند به همراه تیم حرفه ای خود دراین تصمیم مهم لحظه به لحظه در کنار شما خواهد بود.

همچنین اگر تصمیم به پیش خرید آپارتمان در کارتال استانبول را دارید و می خواهید اطلاعات کاملی در مورد این منطقه داشته باشید خواندن مقاله منطقه کارتال استانبول را از دست ندهید.

همچنین اگر قصد خرید آپارتمان آماده تحویل دارید پیشنهاد می کنیم از پروژه isd 220 بازدید کنید.

مشخصات

آخرین به روز رسانی در: جولای 5th, 2022 در 8:09 ب.ظ
کد ملک:PT-5532-AXZR
نوع پیشنهاد:پیش فروش
نوع ملک:آپارتمان
اتاق های خواب:2 الی 4 خوابه
سال ساخته شده:2023
متراژ ملک:161 الی 196

امکانات

 • استخر
 • بالکن
 • بدنسازی
 • پارکینگ
 • حمام ترکی حمام ترکی
 • دوربین مداربسته
 • زمین بازی کودکان
 • زنگ خطر آتش
 • سیستم امنیتی بالا
 • سینمای خانگی
 • نگهبانی

هماهنگی جهت بازدید این پروژه

آپارتمان های مشابه

پروژه ISD 640

اتاق 1 الی 5 خوابه
انداره 58 الی 367 متر مربع

پروژه ISD610 |یاکاجیک کارتال

اتاق 2 و 3 خواب
انداره 113 الی 148

پروژه ISD 600

اتاق 1 الی 3 خوابه
انداره 64 الی 146 متر مربع

پروژه ISD590 یکی از بهترین پروژه های باسین اک...

اتاق فلت، 1 و 2 خوابه
انداره 42 الی 110 متر مربع

یک نظر بنویسید